Matrix 4 ve John Wick 4 2021 de aynı gün Vizyonda!

Norm Bilgi
2020-02-24 11:22:13Matrix 4 ve John Wick 4 2021 de aynı gün Vizyonda!

Merkezi Amerika'da bulunan ve dünyanın önde gelen film yapım şirketlerinden biri olan Warner Bros, Keanu Reeves’in başrolünü üstlendiği John Wick 4 ve Matrix 4 filmlerinin 2021 yılının Mayıs ayında vizyona gireceğini açıkladı.

Aynı zamanda iki ölümcül karakterin de gişe de karşı karşıya gelecek olması nedeniyle; filmlerin vizyon tarihini bekleyenler açısından ve gişe de kazanan yapımın hangisi olacağı konusu merak uyandırmaya başladı diyebiliriz.

Matrix 4 filminde kimler yer alacak?

Efsane Matrix yapımının yıldızları Carrie-Anne Moss ve Keanu Reeves, serinin dördüncü filminde Trinity ve Neo rolleriyle sinemaya geri dönecek. Her iki yıldız oyuncunun yanı sıra Aquaman filminin yıldızı Yahya Abdul-Mateen II ve beğenilen efsane dizilerden biri olan How I Met Your Mother’da oynayan Neil Patrick Harris ve Netflix’te yayınlanan beğenilen dizi, Minhunter’da gördüğümüz Jonathan Groff, filmin oyuncu kadrosunda yer alacak diğer isimlerden.

Elde edilen bilgilere göre, Matrix 4’ün yönetmenliğini, ayrıca da senaristliğini yine serinin yaratıcılarından olan Lana Wachowskinin yanı sıra David Mitchell ve Aleksander Hemon’un  yapacağı konuşuluyor. Filmin konusu ile ilgili heyecanlı bir bekleyiş olduğunu söyleyebiliriz. Net bir bilgi olmamasına rağmen tahminlere göre; Neo’nun gençliğinin üzerinden filmin oluşturulacağı pek uzak bir ihtimal olmasa gerek.

Sosyal Medyada Paylaş